YRITYSESITTELY  TUOTTEET  REFERENSSIT  TARJOUSPYYNTÖ  TILAUSLOMAKKEET  UUTISET  GALLERIA 
Aitatarjous
Pikatelttatarjous
Pressuhallit
Mobile Stage
MSP Facebookissa

Kesän 2015 tapahtumia

14.4.2015 klo 11:22

MSP Event toimii päärakennusurakoitsijana kesällä 2015 seuraavissa isoissa yleisötapahtumissa:

Puolustusvoimien lippujuhla 4.6.2015
Farmari maatalousnäyttely 2.-4.7.2015
Ruisrock 3.-5.7.2015
Summer Up 3.-4.7.2015
Ilosaarirock 17.-19.7.2015
Qstock 24.-25.7.2015
Kuninkuusravit 1.-2.8.2015

Lisätietoa tapahtumista löydät tapahtumien kotisivuilta.

MSP Event Oy • Kiilletie 1 • 90620 OULU • puh. 010 6176 300 • email: info@msp.fi
intranet